מחפשים פתרון לבית או למשרד שהוא גם יפה, גם פרקטי ואפילו אקולוגי? לוח שעם הוא התשובה האופטימלית עבורכם!

הוא נוח, עמיד, קל להדבקה ולתחזוקה ומהווה תוספת יפה לכל מקום ובכל חלל.

לוח שעם כפתרון אפקטיבי מבית ארודור

לוח שעם משמש למגוון רחב של צרכים בבית, בעבודה, בלימודים, בחדרי הילדים ועוד. עמידות השעם ונוחות השימוש בו משאירים אותו, למרות הוותק שלו, בראש רשימת הפתרונות היעילים המשמשים לצרכים רבים.

שעם הוא חומר שמופק מגזעי עץ אלון השעם ומענפיו. תהליך הפקת השעם הוא ידידותי לסביבה מאחר ובעת הפקתו, איננו פוגעים/כורתים את העצים, אלא מקלפים את העץ ושומרים עליו – תהליך אשר חיוני להמשכיותו.

השאירו פרטים ויועץ מקצועי יחזור אליכם

אילו סוגי לוחות שעם אנו מציעים?

לוח שעם גדול

לוח שעם גדול כחומר גלם לעבודה או לנעיצה. המידות הגדולות יכולות להתאים לקירות גדולים במשרד או בבית ונוחים לשימוש ניתן לייצר אותו מגלילים או מלוחות שעם בגדלים שונים.

לוח שעם לפי מידה ולפי מטר

גלילי שעם במידות מותאמות, או לפי מטר, המתאימים לייצור לוחות שעם מגוונים ונעיצים במגוון מרקמים וגדלים. הגלילים הם תוצרת חברת Corksribas האיכותית.

  • גלילים: עובי 1.4 מ"מ ועד 10 מ"מ.
  • לוחות נעיצה: 91*61 ס"מ, עובי מ- 2.5 מ"מ ועד 15 מ"מ.
  • לוחות דקורטיביים במגוון צבעים וטקסטורות: עובי 3 מ"מ עד 8 מ"מ.
  • לוחות שעם בצבע חום שוקולד: גודל 50-100 ס"מ, עובי של 2.5, 3 ו-5 ס"מ.
  • אריחי שעם טבעיים במראה גס: עובי 3 ס"מ.

לוח שעם ללא מסגרת

לוח חלק ללא מסגרת בגדלים שונים ובאיכות גבוהה המקנה לו עמידות ושימוש ארוך טווח המאפשר נעיצות מרובות. לוח שעם ללא מסגרת מתאים לשימוש בכיתות לימוד, במשרד או בבית. במקרים בהם נחשוב שהמסגרת מיותרת, לוקחת את תשומת הלב, כבדה על הקיר, יקרה לייצור, או סתם כשלא בא לנו מסגרת, נעדיף לוח שעם ללא מסגרת המודבק נטו על הקיר (או על כל מצע אחר) המעניק מראה יפה ופונקציונאלי גם יחד.

לוח נעיצה משעם

כלי עבודה מעולה וחיוני לכל בית עסק, מוסד וארגון. לוחות נעיצה הם אסתטיים ושימושיים ומוצעים במגוון גדלים, טקסטורות וצבעים. הלוחות ידידותיים לסביבה, וניתן לנעוץ בקלות על שטח הלוח סיכות קטנות ונעצים שאף נשלפים בקלות. לוח נעיצה הוא אמצעי יעיל ועמיד לזמן ממושך, על אף הנעיצות הרבות.

לוח שעם לבן

לוח ייחודי בעל מראה לבן ויוקרתי המחליף את צבעו הטבעי של השעם. הלוח איכותי ומתאים לתלייה בכל מקום בו רוצים להוסיף נופך דקורטיבי ומיוחד המשתלב באופן רך ונעים כרקע לתמונות ולפתקים שעליו.

לוח מודעות שעם

לוח גדול ואיכותי המתאים לשימוש לתליית הודעת בתצוגות, במשרד, במוסדות חינוך, או בבית. הנעיצה והשליפה הקלה מאפשרים שימושים חוזרים והחלפת המודעות, הפתקים והתמונות לפי הצורך.

מעוניינים בחיפוי שעם לקיר? לחצו כאן >>

מחיר לוח שעם

מחירי לוחות שעם הם בבסיסם זולים יותר מכל פתרון אחר. המחיר נקבע בהתאם לסוג השעם שנבחר – גליל או לוח, עם או ללא מסגרת, צבע ומרקם, עובי השעם וצפיפות השעם.

מחיר לוח השעם מספק תמורה מלאה להשקעה מאחר ומדובר במוצר בעל עמידות גבוהה וארוכה אשר נוח לשימוש חוזר, קל ליישום, וגם לאחר תקופה ארוכה של שימוש בו, הוא אינו מאבד ממראהו היפה והמושלם.

עם ארודור – פרקטים ושעם המייבאת ומשווקת גלילי שעם, לוחות שעם, לוחות נעיצה ואריחי שעם איכותיים ויפים, מובטח לכם שימוש נעים ויעיל ובמחירי יבואן אטרקטיביים והוגנים.

בחברת ארודור – פרקטים ושעם תוכלו למצוא מגוון רחב וזמינות מיידית של כלל מוצרי השעם.

 

מפרט גליל שעם CR – 108 (תשתית לפרקטים)  מגיע במידות: 10m x 1m x 2mm  , 10m x 1m x 3mm.

מפרט לוחות שעם CR – 115