במידה והחלטת לרכוש פרקט עץ, לחדש את הרצפה ולתת לה קצת יותר מהבלטות הסטנדרטיות, סביר להניח שהדבר האולטימטיבי שיהיה נכון עבורך הוא לרכוש רצפת פרקט עץ שיכולה לספק לך מגוון של אפשרויות שונות ומגוונות וליהנות מרצפה חדשה ונעימה הרבה יותר.

במידה ואינך יודע מה זה פרקט עץ, סביר להניח שהדבר האולטימטיבי שתרצה לדעת זה מהם החומרים שמהם עשוי הפרקט ובסופו של דבר איך זה יכול לעזור לך בכל נושא שיפור החיים בצורה משמעותית בביתך. הרי בסופו של דבר כשאנחנו מדברים על רצפת פרקט עץ אנחנו מדברים על רצפה ששונה במאה שמונים מעלות מרצפת בלטות רגילה, כי אחרי הכל אין ספק שמדובר בהעלאת איכות החיים תוך מתן מראה יוקרתי וחם.

כיום ישנו מגוון רחב של פרקטים מעץ, פרקט מעץ אלון נחשב לפרקט הפופולארי ביותר, צבע לבן המבוקש מאוד ועד לצבעים האחרים, כגון: צבע מייפל, דובדבן ועוד רבים וטובים אחרים.

השאירו פרטים

ויועץ מקצועי יחזור אליכם!

פרקט עץ מתחלק לשלושה סוגים עיקריים:

פרקט עץ תלת שכבתי – מורכב משלוש שכבות של עץ המודבקות אחת על גבי השנייה בתשעים מעלות, בדרך כלל שני השכבות התחתונות עשויות עץ אורן והשכבה העליונה הינה העץ הנבחר בעובי של 3-4 מ"מ ובציפוי של לכה או שמן, הפרקט ניתן להתקנה בהדבקה, מסמור או "הנחה צפה"  ללא דבק.

פרקט מעץ מלא (גושני) – זהו פרקט העשוי כולו מעץ גושני, הפרקט ניתן להתקנה בהדבקה או במסמור.

פרקט שעם – פרקט שעם הינו פרקט העשוי מעץ השעם ונחשב לפרקט האיכותי ביותר. קיים בשוק במבחר דגמים טבעיים וצבעוניים, קל לניקוי, קל להתקנה, טבעי, מונע חשמל אנטי סטטי, מספק מראה יוקרתי ומרשים ונותן הרגשה נעימה של חמימות.

למה לבחור דווקא ברצפת פרקט עץ ולא בפרקט אחר?

אין ספק שכיום המגוון העצום של הפרקטים הקיימים בשוק הוא רחב ומגוון, כאשר במרבית המקרים, הרצפה עצמה היא דבר חשוב מאוד בשביל איכות החיים שלנו ובשביל שאר הדברים האחרים שקיימים. כמובן שאין ספק שהרצפה עצמה בסופו של דבר היא גם דבר לא זול ולכן, חשוב מאוד לבצע בחירה נכונה של רצפת הפרקט וזאת ניתן לעשות בצורה נכונה אך ורק בעזרת צוות מומחה של אנשים שיכול לספק לך מגוון רחב במיוחד של אפשרויות באיזה פרקט לבחור וכמובן למה לבחור דווקא ברצפת פרקט עץ בשביל שתוכל ליהנות ממגוון רחב במיוחד של אפשרויות.

ניקיון של רצפת פרקט מעץ

בסופו של דבר רכישת פרקט עץ דורשת ממך לתחזק ולנקות אותו מדי שבוע בשביל שיאריך ימים וכמובן בשביל שתוכל ליהנות מפרקט נקי ומצוחצח. כמובן שאין ספק שחשוב שתדע שגם על פרקט עץ בדומה לפרקט למינציה חל איסור לשפוך מים. במידה ויהיו הרבה מים הפרקט יתנפח וירקב…

התחזוקה המומלצת לפרקט עץ בדומה לפרקט למינציה הינה: שאיבה או טאטוא ולאחר מכן שטיפה עם מטלית לחה.

במידה ומעוניינים בניקיון יותר יסודי יש חומרים מקצועיים לניקוי פרקטים אותם ניתן לרכוש בחברת "ארודור".

•שימוש בחומר שאינו מתאים עלול לגרום לנזק לרצפת הפרקט.

אנחנו ממליצים לכם לפני רכישת הפרקט להתייעץ איתנו בארודור פרקטים איך לתחזק על הצד הטוב ביותר את הפרקטים בשביל שתוכלו לדעת שאתם קונים ועושים עסקה כמו שאתם באמת רוצים.

אצל מי לרכוש פרקט מעץ?

בשביל לרכוש פרקט מעץ ובשביל שתוכל לבצע את הרכישה על הצד הטוב ביותר לשביעות רצונך, אין ספק שהדבר הטוב ביותר שתוכל לבקש בשביל עצמך זה לרכוש את הפרקטים אצל ארודור פרקטים בע"מ שיכולים לספק לך מגוון רחב של פרקטים וכמובן פרקט עץ בדיוק כמו שאתה רוצה לרכוש, כי אחרי הכל חשוב לתת למומחים לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.