אין ספק כלל שאם הגעת לפה אז אתה מחפש לדעת יותר על פרקטים ועל תהליכי הרכישה האפשריים של פרקט שיכול אוטוטו להיות אצלך בבית או במשרד.
הבעיה היחידה המפרידה בינך כרגע לבין הרכישה של הפרקט עצמו הינה אך ורק האינטרנט, כאשר כאן תוכל לקבל רק את המידע אבל כמובן שבסופו של דבר תרצה להרגיש.

השאירו פרטים

ויועץ מקצועי יחזור אליכם!

סוגי פרקטים:

מה זה בכלל פרקט ולמה הוא כל כך טוב?

אין ספק שלא מעט אנשים אשר תגיד להם את חוות דעתם על פרקט יתלהבו מאוד וישמחו מאוד לשמוע על כך, כאשר כיום פרקט הינו בעצם שכבת עץ הנמצאת על רצפת הבית ומאפשרת לך לנוע עליה בנוחות ובקלות. הפרקט עצמו עשוי מעץ נוח ונעים שמבודד ונותן לאותו מתהלך עליו להרגיש הרגשה נפלאה ונהדרת וכמובן שזה אנחנו אומרים בלי בכלל להזכיר את היופי הנדיר של הפרקט שמעניק לאותו בית או משרד בו הוא נמצא.

כמובן שהרכישה של הפרקט והמחירים של הפרקטים כפי שאמרנו הם דבר בלתי נפרד מהרכישה ולכן, חשוב מאוד לבצע בדיקה מקדימה של פרקטים של אותם סוגי עץ לפני שאתם מחליטים להוציא את כרטיס האשראי ולרכוש את אותו פרקט!

מחירים ועלויות של פרקטים

המחירים והעלויות של פרקטים יכולים להיות זולים במידה ומדובר בפרקט דמוי עץ (סינטטי) ויכולים להיות גם די יקרים במידה ומדובר בעץ מלא, כאשר המחיר והעלות מתחילים ב 39 ש"ל למ"ר עד 150 ₪ לפרקט סינטטי ומתחילים ב 150 ₪ ועד 550 ₪ במידה ומדובר בפרקטים העשויים מעץ שתוכלו למצוא אצלנו גם כן.

כמובן שחלק מהמוטיב של המחירים של הפרקט נובעים בעיקר מהחנות בה תחליטו לרכוש את הפרקט, ישנו שוני עצום בין רכישה אצל משווק אשר מוכר פרקטים או אצל יבואן אשר מייבא פרקטים שאצלו ניתן להשיג פרקטים זולים בהרבה כמו שאנחנו מספקים.

אנחנו בארודור פרקטים בע"מ נשמח לספק לך פרקטים זולים וגם יקרים מכל הסוגים היות ואנו יבואני פרקטים מהטובים ביותר שיש.

איפה ניתן לראות דוגמאות של כל קטלוג הפרקטים?

אם עוד לא הבנתם עד כה היכן אתם יכולים לרכוש לעצמכם פרקטים אז להלן התשובה. פרקטים טובים מכל הסוגים, זולים וגם יותר יוקרתיים תוכלו לרכוש אצל ארודור ייבוא ושיווק פרקטים בע"מ, כאשר אנחנו מספקים פרקטים מכל הסוגים וכמובן דואגים להגיע עד לבית הלקוח ולבצע את ההתקנה של הפרקט שבחרת, כמובן שלפני שתחליט על רכישת פרקט אנו נשמח לספק לך ייעוץ מקדים על כל הסוגים של הפרקטים הנמצאים אצלנו בחנות, וכמובן על האחד שמתאים ביותר עבורך, כי אחרי הכל פרקטים זה לא דבר זול וצריך להבין שהבחירה בפרקט הנכון עבורך הינה חשובה.

כמובן שאחרי הרכישה של אותו פרקט אנו נעזור לך בכל הייעוץ המקדים של שלבי התחזוקה והניקיון של אותו פרקט בשביל שהפרקט יוכל להאריך אצלך ימים ובשביל שתוכל ליהנות מהאיכות הטובה ביותר שיש.

החברה הנכונה בשבילכם – בחירה פשוטה

בחירה חברה שעוסקת במכירת פרקטים ושעם זה דבר שאתם יכולים לחשוב לגביו לא מעט, אז תדעו לכם שבכדי לעשות לכם את החיים להרבה יותר קלים, אנו פשוט נדגיש מספר דברים חשובים שאתם פשוט חייבים לשים אליהם לב אם אתם רוצים לקנות את הפרקט שלכם מהחברה הטובה ביותר. ראשית כל, שימו דגש על המחיר. תוודאו שאתם בוחרים לקנות את הפרקט שלכם מחברה עם תמחור נוח. דבר נוסף זה עניין האיכות. אל תשכחו לוודא שאתם בוחרים לרכוש מוצר איכותי בלבד, שעשוי מהחומרים הטובים בשוק.

קונים אך ורק אצל ארודור פרקטים ושעם

במידה ואתם רוצים לקנות פרקטים מהחברה המובילה בארץ בתחומה, התשובה הפשוטה מבחינתכם תהיה לבחור בארודור פרקטים ושעם, אשר מתמחים ביבוא ושיווק של כל הדברים הקשורים לנושא. חברת ארודור דואגת לתמחר את מוצריה במחירים הוגנים לצרכן, וזאת תוך כדי שהיא עושה הכל בכדי לוודא שכל אחד ואחד יוכל ליהנות מפרקטים באיכות הגבוהה ביותר. אתם לא צריכים להתלבט יותר. אם אתם מתעניינים לגבי רכישה של פרקטים, פשוט תעשו לעצמכם טובה ותדאגו לקנות אך ורק אצל חברת ארודור, שאין שני לה. לפרטים חייגו 077-2316560.

פרקט עץ אלון
מדורג 5 מ-24 הצבעות