גזעי עץ אלון השעם: הטבע בהתגלמותו

מי שנכנס לאולם התצוגה של ארודור מוצא את עצמו מלא השתאות מול גזעי עץ אלון השעם שמוצגים לפניו. הגזעים יפים מרשימים ומיוחדים, מכיוון שהם מוצר טבעי, שאינו מעובד כלל.

כל גזע מספר סיפור משל עצמו, בשל גווניו הפראיים, החריטות הטבעיות שהטבע פיסל בו, עוצמתו הטבעית ויופיו. כל גזע הוא פלא בריאה המשקף את הכח והעוצמה של הטבע.

קליפות שעם: המוצר הכי אקולוגי בסביבה

קליפות שעם הן מוצר ידידותי מאד לסביבה. קילוף קליפות השעם, גורם לתהליך בו העץ מאיץ את קליטת הפחמן הדו-חמצני מן האוויר, ומסייע להפחתת אפקט החממה. לעץ לוקח כעשור לחדש את קליפתו, ואז ניתן לקלף אותה שוב, ולהתחיל את התהליך מחדש. תהליך זה שומר על היערות והטבע ומהווה ניגוד לתהליך כריתת היערות, המסכן את המרקם האקולוגי העדין.

בתהליך ייצור קליפות השעם לוקחות חלק אלפי ידיים עובדות ברחבי אגן הים התיכון (פורטוגל, ספרד ומדינות צפון אפריקה), הזוכות לעבודה מכבדת ששכרה בצידה.

את השעם שלנו, אנחנו מייבאים כיבואנים בלעדיים של חברת Corksribas, שתורמת לשמירת יערות השעם בפורטוגל ובמדינות נוספות.

 

השאירו פרטים ויועץ מקצועי יחזור אליכם

קליפות שעם לדקורציה

בשנים האחרונות הטרנד העיצובי קורא להכנסת הטבע הביתה. הקליפות של עץ השעם, המגיעות במגוון גבהים, גדלים וצורות, משתלבות עם הטרנד הזה בהרמוניה מושלמת. אצל ארודור תמצאו מגוון גדול של גזעי עץ אלון השעם למכירה, מהם תוכלו לבחור את אלו שמתאימים לכם לבית.

היותם של הגזעים חלולים מאפשרת להזיז אותם בקלות על מנת לנקות מסביבם, והמגוון הרחב של גוונים, גדלים ומרקמים מהם עשויים גזעי השעם, מאפשרים לשלב אותם עם טווח רחב של עיצובים.

קליפות אלון השעם מתאימות גם להצגה של תכשיטים וסחורות, כך שניתן להציג אותם בחלונות ראווה, בבוטיקים ובחנויות מעוצבות. משתלות רבות בוחרות להשתמש בגזעי השעם לצורך שתילה או הנחת כדים, למראה דקורטיבי, טבעי ומיוחד.

גזעי עץ שעם לאקווריום, ויוריום וטרריום 

השעם אינו נרקב במגע עם המים, אינו רעיל ואינו משפיע לרעה על סביבתו, ובשל תכונות ייחודיות אלו, גזעי עץ השעם של ארודור יכולים להשתלב במגוון אקווריומים וסביבות מחיה. גזעי השעם מגיעים במגוון צורות וגוונים ומאפשרים למתכנני האקווריומים לבחור את הגזע הנכון עבורם או לעצב אותו לפי רצונם.

ניתן להשתמש בגזע עץ לאקווריום במגוון דרכים: הוא יכול לשמש כגזע עץ מרכזי סביבו נבנית הצמחייה כאשר בונים אקווריום צמחיה, או כגזע עץ בודד לדקורציה באקווריום רגיל.

קליפות השעם משמשות גם לבניית טרריום לחיות שונות כדוגמת נחשים, צפרדעים, עכבישים, לטאות וכו'. בזכות היותן חלולות, הן משמשות למספר מטרות: כמקום מסתור לתושבי הטרריום, כמצע לגידול צמחיה, וכחלק מהעיצוב.

גם במקרה של בניית ויוריום לחיות וצמחים טרופיים, קליפות השעם שלנו משתלבות היטב בתפאורה וביצירת בסיס לאלמנטים שונים בסביבת הויוריום.

מגזע עץ לתכשיט, מוצר לבית או יצירת אומנות

אמנים ומעצבים בוחרים לרכוש את גזעי אלון השעם בשל המרקם והמראה הייחודי שלהם, לקשט איתם חללים מעוצבים, או ליצור מהם חפצי אומנות, תכשיטים, גופי תאורה או מוצרים לבית. המראה התלת מימדי ותכונותיו הייחודיות של קליפות השעם מאפשר לקחת את המוצר הזה, שהוא פיסת טבע בהתגלמותו, ולתת לו את החתימה האישית שלכם, כמיטב דמיונכם.

גלו עולם שלם של מוצרי שעם בארודור

בנוסף לגזעי השעם למכירה, אנחנו בארודור פרקטים ושעם, מייבאים מגוון מוצרים רבים המיוצרים מעץ אלון השעם ונהנים מהתכונות הרבות שלו כדוגמת פרקט שעם, חיפוי שעם לקיר, לוחות בידוד משעם, קוביות שעם ליוגה, פקקי שעם, לוחות שעם נעיצים ועוד. הכנסו וצפו במגוון מוצרי השעם של ארודור או צרו איתנו קשר בטלפון 08-6586588 להזמנת מוצר או תיאום הגעה לאולם התצוגה שלנו. 

קליפות אלון השעם
מדורג 5 מ-18 הצבעות