פרקט קרונו קונים אצל יבואן

אם אתה מתעניין ברכישת פרקט קרונו, תוכל לרכוש אותו כבר היום אצל ארודור פרקטים. בתור יבואני פרקטים מהמובילים והגדולים בארץ, ארודור מציעים לך מגוון דגמים מקולקציית קרונו אורגינל במחירי יבואן – המחירים הטובים ביותר בשוק בכל יום, כך שאין לך צורך לחכות לסוף עונה או מבצע!

למה זהו פרקט הלמינציה האיכותי בעולם?

חברת קרונו אורגינל (Krono original) היא חברה גרמנית הקיימת מעל 100 שנה ונחשבת לחברה המובילה בעולם בייצור פרקט קרונו, פרקט למינציה בעל האיכות הגבוהה ביותר בעולם.

מפעל הייצור של חברת קרונו אורגינל נחשב לאחד מהגדולים ומהמשוכללים בעולם. שטח המפעל שווה בשטחו ל – 50 מגרשי כדורגל, ותהליך היצור במפעל מבוצע ע"י רובוטים משוכללים ובקרה איכותית. חברת קרונו מעסיקה מעל 11,000 עובדים ברחבי העולם ומשווקת את מוצריה ליותר מ 90 מדינות.

החברה מייצרת פרקט למינציה הנחשב לאיכותי ביותר בעולם, עקב איכות ההדפסה המשובחת בה נעשה שימוש, ועקב טכניקות מתקדמות של הטבעה, המכונות בעגה המקצועית "טביעת אצבע" המעניקות לפרקט הסינטטי תחושה של עץ אמיתי.

השאירו פרטים ויועץ מקצועי יחזור אליכם

פרקט גרמני, איכות תוצרת גרמניה ורעיונות מכל העולם

כל הסיבות לבחור פרקט למינציה של קרונו אורגינל:

  • עמידות גבוהה לסוגים שונים של מפגעים – פרקט הלמינציה של Krono Original עמיד בפני חיכוכים ושריטות והוכחו כאחד מציפוי הרצפה הזמינים העמידים ביותר. גם ריהוט כבד לא ישאיר עליהם סימני עקבות.
  • עמידות לחום ושמש – רצפת פרקט של קרונו אורגינל חסינת אש. בנוסף היא לא תדהה כתוצאה מחשיפה לשמש ישירה כתוצאה מציפוי UV המגן עליה.
  • קלות התקנה – מערכת טווין קליק של Krono Original תוכננה במיוחד לעשות את ציפוי הרצפה שלך קל ונוח להתקנה ככל האפשר. בעזרת טווין קליק, פרופיל הנקישה ופרופיל החריץ, מאפשרים התקנה קלה ומהירה בעזרת כלים מינימליים וללא סיבוכים.
  • אנטי אלרגני ואנטי סטטי – אינו צובר אבק וגורמי אלרגיה נוספים. ציפוי הרצפה האנטי-סטאטי של Krono Original מאגד שכבה חדשנית היישר מתחת לשכבת העיצוב, המספקת הגנה מושלמת כנגד זעזועים חשמליים בלתי נעימים..האנטיסטאטיות מובנת בציפוי הרצפה ומובטחת לכל אורך חייה
  • התאמה מושלמת המונעת הצטברות לחות ולכלוך – הטכנולוגיה והמבנה של פרקט קרונו מאפשרים לחלקיו להתחבר באופן שאינו מאפשר הצטברות לכלוך ולחות בחיבורים בין חלקי הפרקט, ומאפשר רמת דיוק גבוהה יותר בהרכבתו. פרקט קרונו מתחבר עם פאזה, דבר המקנה מראה סופי אחיד והרמוני יותר של החלל, מונע הצטברות של אבק ולכלוך בין החיבורים ונותן מראה נקי יותר לאורך זמן.
  • שיטת S.A.S לספיגת קולות, לעמידות מוגברת ולהולכת חום: השיטה הייחודית שלנוS.A.S  היא שכבה דקה במיוחד המורכבת מחומרים בטכנולוגיה גבוהה.S.A.S + מפחיתה קול, תהודות ורטט החוזרים בתוך החדר בשיעור בלתי יאמן של 50%, וקולות המשודרים לחדר בשיעור של 30%מאחר וציפוי S.A.S מכסה את מלוא הלוח והחיבורים מוגנים, נמנעת כל תנועה או פתיחה בין הלוחות. כך שאם אתה חושב על ציפוי הרצפה באזור של בלאי כבד, דוגמת חדר ילדים או מרחב משרדי, ציפויי רצפות S.A.S יעמדו בקלות כנגד כל המפגעים. S.A.S הועמד במבחן לעומת ציפויי רצפות אחרים ועלה עליהם מבחינת ספיגת קולות ועמידות כנגד פגיעה וכן נמצא כמוליך החום הטוב ביותר.
  • עמידות נגד כתמים וסימני עקבות: לא משנה מה תשפוך, בין אם זה יין אדום, שמן או ריבה, אל תילחץ, ניתן להסיר זאת בקלות.

כיצד תדע לזהות שבידך Krono Original אמיתי?

בעקבות הצלחת חברת קרונו לייצר פרקט גרמני איכותי משובח נפתחו חברות המייצרות פרקטים עם שמות דומים כגון: קרונו סוויס, קרונו פולין קרונו דנמרק, קרונו רוסיה ועוד.

מה שמבדיל את הפרקט הגרמני של חברת קרונו אורגינל ממתחריו, הוא שעל כל לוח פרקט מוטבע הכיתוב תוצרת גרמניה כולל מס' הדגם. בנוסף הפרקט הגרמני של חברת קרונו אורגינל מגיע עם לוח HDF העמיד יותר ללחות ורטיבות.

כשאתה רוכש קרונו אורגינל בארודור, אתה יכול להיות שקט

כל ציפויי הרצפה של Krono Original עוברים סדרות של מבחנים קפדניים על מנת לעמוד בתקני האיכות הבינלאומיים, וזאת הסיבה שאנו מעניקים לך אחריות נרחבת לכל מוצר שלנו.

אתה יכול להיות סמוך ובטוח כי לא משנה באיזה פרקט תבחר, יהיה קל ביותר לתחזקו והוא יעניק לך הנאה במשך שנים רבות.

צור איתנו קשר ותהנה מהפרקט הגרמני הטוב בעולם, במחיר הטוב בישראל ועם האחריות הכי מקיפה וטובה שתוכל למצוא. אנחנו מחכים לשמוע ממך!

פרקט קרונו – Krono Original
מדורג 4.3 מ-49 הצבעות