פרקט למינציה הוא הפרקט הנמכר ביותר בישראל ולכן טווח המחירים שלו רחב למדי. לפני שאתה מתפתה לקנות פרקט למינציה זול, כדאי לך לקרוא מה משפיע על מחירו של פרקט למינציה, למה המחיר הזול שאתה רואה לא יהיה כזה זול כשתגיע לקופה, ואיך מוצאים פרקט למינציה במחיר משתלם?

לפני הכל, על איזה טווח מחיר פרקט למינציה נע?

מחירי פרקט למינציה בארודור נעים בטווח שבין 39-120 ש"ח למ"ר לפרקט למינציה איכותי. 4 מתוך 5 אנשים שקונים פרקט בוחרים בפרקט למינציה ובתחום זה התחרות וההיצע רבים. אצלנו בארודור תוכלו למצוא מגוון רחב של פרקטים בשלל צבעים וטקסטורות בעובי משתנה וברמות שחיקה שונות ותוכלו להבין במדויק על ידי יועץ מקצועי, מה מתאים לרצונות ולצרכים שלכם.

מה משפיע על המחיר?

מחירם של פרקטים מושפע מאיכותם, מעוביים ומרמת השחיקה שלהם. העלות תלויה מאוד גם בחנות שממנה תרכשו את הפרקט. ברכישת פרקט למינציה בחברת ארודור, תוכלו ליהנות ממחירים משתלמים במיוחד וללא פערי תיווך, שכן במקרה זה תמצאו את עצמכם קונים ישירות מחברה שהיא יבואנית פרקטים.

אצלנו תוכלו למצוא פרקט למינציה איכותי גרמני החל מ-39 ש"ח למ"ר וזהו מחיר אטרקטיבי לפרקט איכותי שכזה, המגיע במגוון רחב של צבעים וטקסטורות.

בחירת מקום הקנייה:

כיום ניתן לקנות פרקט למינציה ברשתות הגדולות של עשה זאת בעצמך, רשתות של חנויות פרקטים, חנויות פרקטים עצמאיות, חנויות מקוונות באתרי אינטרנט, ואצל מתקיני ויבואני פרקטים.

חשוב מאוד לבדוק את העלות הכוללת של הפרקט: מקומות רבים "דגים" את ציבור הלקוחות ע"י כך שהם מפרסמים פרקט למינציה במחירים נמוכים מאוד של 27-35 ₪ למ"ר. מה שהם לא מפרסמים לקהל הציבור בד"כ הוא שמחיר הפרקט אינו כולל: פנלים, תשתית לפרקט (ספוג, שעם), ספים, הובלה, עבודה (הכנת תשתית, קיצור דלתות) ומע"מ.

לאחר חישוב של העלות הסופית למ"ר רואים שהגענו למחיר הגבוה פי כמה ממה שחשבנו לעצמינו בתחילה והיינו יכולים במחיר זה לקנות פרקט הרבה יותר איכותי שיחזיק מעמד שנים רבות.

ולכן צריך וחובה תמיד לאסוף את כל הפרמטרים ולחשב את סך העלות הכוללת והסופית למ"ר.

כיצד לחשב את כמות חבילות הפרקט שיש להזמין?

  1. חשבו את גודל החדר.
  2. הביאו בחשבון פחת כתוצאה מניסור לוחות הפרקט (לצורך התאמתם לחלל). הפחת נע בדרך כלל בין 5 אחוז ל-10 אחוז. לכן אנחנו ממליצים לחשב פחת של 10 אחוז (הרי לא תרצו לגלות בסיום ההתקנה שחסר לכם לוח אחד לסיום ההתקנה).
  3. את התוצאה שתקבלו חלקו בכמות המ"ר שיש בחבילת הפרקט. לפעמים תצטרכו לעגל את המספר כלפי מטה או מעלה. חברת ארודור נותנת לכם את האפשרות להזדכות על חבילות שנשארו סגורות (באריזה שלמה, מקורית וללא נזק).
השאירו פרטים ויועץ מקצועי יחזור אליכם

הציעו לך פרקט למינציה במחיר זול?
הנה 6 דברים שכדאי לך לקחת בחשבון לפני שתסגור עסקה

ארץ המוצא:

פרקט סיני זול יעלה תמיד פחות מפרקט שמיוצר באירופה. אבל הוא עלול להחזיק הרבה פחות. אז אם אתה מעוניין לשלם פחות, אבל להיכנס להרפתקת ריצוף אחת לכמה שנים – אולי משתלם לך לחסוך.

בהיותנו יבואן וחברה מובילה בתחום אנחנו מאמינים בלמכור לאנשים איכות לאורך זמן, ולכן אצלנו אין פרקטים מסין. אנו מחזיקים מבחר גדול של פרקטי למינציה איכותיים ואף מציעים פרקט גרמני מלמינציה באיכות מובחרת, כדוגמת מותגי קרונו או קרונוטקס ובמחירים הטובים ביותר.

עובי הפרקט:

בשוק הפרקטים ניתן למצוא פרקטים שעוביים בין 6 ל-12 מ"מ. כמובן שככל שעוביו של פרקט גדול יותר, הוא עמיד יותר ומחירו גבוה יותר. פרקט למינציה זול הוא בדרך כלל פרקט שעוביו עד 7 מ"מ. העמידות של פרקט מסוג זה נמוכה יותר ולא בהכרח מתאימה למי שבביתו יזיזו רהיטים, יתרוצצו ילדים או יתגוררו חיות מחמד.

כיבואני פרקטים אנו בארודור פרקטים ושעם מקפידים על איכות, אצלנו כל הפרקטים הם בעובי 8 מ"מ ומעלה, על מנת להבטיח עמידות לאורך זמן. אצלנו אתה לא קונה רק פרקט, אלא גם את הידיעה שבחרת נכון, את האחריות ואת השקט שנלווה לכך.

דרגת השחיקה:

דרגת השחיקה קובעת אף היא את העמידות של הפרקט. כאשר מחירו של פרקט למינציה זול במיוחד, צריך לבחון היטב האם דרגת השחיקה שלו אינה נמוכה מ-AC4, הדרגה המומלצת לשימוש בבתים ואזורי מסחר.

כשאתה קונה פרקט בארודור, אתה יודע שהוא יחזיק מעמד. דרגת השחיקה המינימלית של פרקטים אצלנו היא AC4 והמומחים שלנו מתאימים את דרגת השחיקה של הפרקט לצרכים שלך, לייעודו של הפרקט בחלל ולתנאים במקום בו הוא צפוי להיות מותקן. מכיוון שההוצאה על פרקט היא לא הוצאה שמבצעים כל יום, חשוב לבחור דרגת שחיקה מתאימה, וכאן הבחירה בחברה מקצועית שיכולה לתת לך ייעוץ והתאמה עושה את ההבדל.

איכות ההדפסה:

איכות ההדפסה היא אחד הפרמטרים המרכזיים שמבדילים בין פרקט למינציה אחד למשנהו ומשנים גם מבחינת המחיר. הדפסה איכותית יכולה לגרום לפרקט למינציה להראות כמו פרקט עץ, ולמעשה קיימים פרקטים שבהם קיימת הטכניקה של "טביעת אצבע", הגורמת לטקסטורה על הפרקט לחקות את טקסטורת העץ.

בפרקט למינציה זול, ההדפסה פחות איכותית והפרקט יכול להראות סינטטי להפליא. לפני שמתפתים למחיר, חשוב לבחון את ההדפסה ולראות עד כמה היא איכותית, על מנת להמנע מאכזבות.

בארודור פרקטים ושעם תוכל למצוא מגוון רחב של פרקטי למינציה, בטווח רחב של מחירים. המשותף לכולם – איכות, יופי ועמידות.

מה עומד מאחורי המבצע?

מבצעים שמפרסמים מחיר זול במיוחד לפרקט למינציה (בד"כ פחות מ-30 ש"ח למ"ר), כוללים בדרך כלל אותיות קטנות שאומרות שהמבצע מותנה ברכישה של פנלים, ספים, דבקים וחומר מבודד, ולפעמים אף בהזמנת מתקין פרקטים מקצועי מטעם החברה.

כל אלו עלולים לייקר משמעותית את ההזמנה הסופית, ולכן מה שנראה כמו עסקת חלומות, הופך בסוף לדיל לא כל כך משתלם. אפשרות נוספת היא שהמבצע נערך על מלאי שעבר זמנו. במצב כזה, אם לא תרכוש רזרבות למקרה בו תצטרך להחליף חלק מהריצוף, ייתכן שתתקע ללא מלאי. עוד על פרקט במבצע קראו כאן

כשאתה קונה פרקט מיבואנית פרקטים כמו ארודור, המחזיקה מאות דגמים, אתה יכול לקנות במחיר משתלם במיוחד, גם ללא מבצע. אם תצטרך חבילת פרקטים מאותו הדגם, סבירות גבוהה שתהיה אותה במלאי, ותוכל למצוא גם את כל החומרים הנלווים במחירים הטובים ביותר. בסופו של דבר כך עושים עסקה משתלמת ומוציאים את המחיר הטוב ביותר עבור פרקט.

שירות

כישראלי אתה יודע מה זה לחכות שעות על הקו לשירות, להמתין ימים שלמים בבית לבואו של טכנאי או לריב עם ספקים על מנת לקבל תשובה. כשאתה קונה במקום שמציע לך היום את הכי זול ומחר עסוק בלמכור למישהו אחר משהו אחר, השירות שתקבל יהיה כנראה חסר סבלנות. העדר שירות אולי יחסוך לך כסף, אבל יעלה לך בעצבים.

אחד הדברים שארודור מאמינה בהם כערך עליון הוא לתת שירות לקוחות טוב ואיכותי. אנו עובדים עם מתקינים נעימים ואמינים, משתדלים לתאם ללקוחותינו את הובלת המוצרים וההתקנה בלוח זמנים מהיר ככל האפשר ולהיות שירותיים ומקצועיים לאורך כל הדרך, גם לאחר סיום המכירה, ולענות ללקוח על כל שאלה.  אצלנו תמיד יש לך למי לפנות ולהתייעץ.

מחיר פרקט למינציה
מדורג 4.6 מ-40 הצבעות