תבחר איזו רצפת פרקט שמתאימה לך

אין ספק שכיום הבחירה בפרקט היא דבר לא פשוט, כאשר במידה וכבר הגעת למסקנה שאתה רוצה לרכוש לביתך רצפת פרקט, חשוב מאוד לדעת ולקבל את כל המידע ההכרחי על פרקטים וכמובן לדעת איפה כדאי לך לרכוש רצפת פרקט על הצד הטוב ביותר לשביעות רצונך, כי אחרי הכל מדובר ברכישה לא זולה שיכולה לעלות לך ביוקר אם לא תשים לב לפרטים הכי קטנים.

השאירו פרטים

ויועץ מקצועי יחזור אליכם!

לפני שמתחילים לבחור רצפת פרקט צריך להבין מה זה בכלל פרקט?

רצפת פרקט הינה בעצם רצפה שעשויה מעץ יוקרתי ונוח שאותו שמים במקום מרצפות שאותן אנו רגילים לראות בדרך כלל בכל בית או משרד. כיום פרקט נהיה דבר מאוד פופולארי בגלל מספר סיבות ויתרונות, כאשר מרביתן כוללות קודם כל את האסטטיות שבדבר, וכמובן את הנוחות כמו הבידוד מרעשים או לחילופין בידוד תרמי במידה ומדובר על בית הנמצא באזור קר במיוחד כמו בצפון ארץ ישראל וכדומה.

אין ספק שהבחירה כיום ברצפת פרקט היא חשובה והכרחית במידה וכבר הגעת להחלטות,
חשוב מאוד לזכור שברשותך מספר כלים הכרחיים בהם תוכל להיעזר ובהם תוכל לדעת איך לבחור לעצמך רצפת פרקט נוחה וטובה.

סוגים של רצפות פרקט שיכולים להתאים לך!

בין הסוגים השונים של רצפת פרקט אותם תוכל למצוא אצלנו קיימים סוגי הפרקט הבאים:
1. פרקט למינציה – פרקט סינטטי אשר נחשב לפרקט זול במיוחד אותו ניתן למצוא ברוב רשתות שיווק הפרקטים.
2. פרקט עץ – בדרך כלל מדובר בפרקטים המיוצרים באירופה ונחשבים לפרקטים טובים ואיכותיים.
3. פרקט שעם  הפרקט האיכותי ביותר, בעל בידוד תרמי ואקוסטי יוצאים מן הכלל.

איפה לבחור לעצמך רצפת פרקט ?

בשביל לבחור לעצמך רצפת פרקט בצורה הטובה ביותר שיש, אין ספק שהבחירה במקום שימכור לך את הפרקט ויעניק לך את השירות כמו שאתה רוצה זה הדבר הטוב ביותר, כאשר כיום הבחירה העיקרית העומדת מולך זה האם ללכת לחנות שמשווקת פרקטים או לחילופין ללכת ליבואן שיכול להעניק לך מחירים זולים בהרבה לאותם פרקטים, כאשר אין ספק שבסופו של דבר אתה מחפש מחירים ועלויות הנוחים לכיס שלך, במחירים אטרקטייבים!

כמובן שאצלנו בארודור פרקטים תוכל ליהנות משירות של מלך מהרגע בו תיכנס לחנות ועד הרגע בו רצפת פרקט תותקן אצלך בבית, כי אחרי הכל אנו מבינים כמה חשוב לך הפרקט וכמה הרכישה הנ"ל היא אינה זולה בכלל, כאשר אצלנו כמובן שבשביל הדברים האלו אתה תקבל גם הדרכה צמודה של הצוות המקצועי של החברה כיצד לנקות וכיצד לתחזק בצורה נכונה את הפרקט בשביל שתוכל ליהנות מאריכות ימים של אותו פרקט שיהיה אצלך בבית או במשרד.