מתקשים לבחור פרקט למשרד?

חברת ארודור שופעת רעיונות ופתרונות מתאימים. אנחנו בארודור מתמחים בייבוא ושיווק של חומרים איכותיים מכל העולם שיעזרו לכם לבחור את הפרקט למשרד חלומותיכם.

השאירו פרטים ויועץ מקצועי יחזור אליכם

במה צריך להתחשב בעת בחירת פרקט למשרד?

המשרד שלנו הוא ביתנו השני, עבור אנשים רבים, המשרד אפילו נמצא בבית, על כן יש לתת בעיצובו מחשבה רבה. רצפת פרקט היא אופציה בטוחה להשגת נוחות ויוקרתיות בעת ובעונה אחת. רצפת פרקט בעלת יתרונות רבים, אחד מהם זו העובדה שזה סוג הרצפה הכי קל לניקוי, הוא אינו דורש שטיפה במים, ואינו מורכב מאריחים שביניהם מצטבר לכלוך. יתר על כן, ניתן למצוא התאמה לעיצוב משרדי בצורה קלה, כי מרבית ההיצע בריהוט מסוג זה הוא ריהוט עץ על גווניו השונים.

אחרי שעברתם על המחירים ועל כל האפשרויות, סביר להניח שנותרתם בלבטים, ובדיוק בגלל זה אנחנו כאן כדי לעזור לכם לעשות סדר בראש.

בטח אמרו לכם "פרקט עץ הוא הטוב ביותר", לנו יש חדשות בשבילכם

פרקט עץ הוא הפרקט המפורסם והיוקרתי, זה שניתן בקלות להרגיש עליו שהוא לא זיוף. הוא מגיע בגוונים רבים ונותן תחושת חמימות ויוקרה לכל חלל. פרקט עץ מביא עימו התקנה יקרה יחסית, מצריך טיפולים תכופים של ליטוש ושימון והוא רגיש יותר לשריטות ולמזיקים כמו טרמיטים. היתרון הבולט הינו עוביו שמאפשר חידוש מספר רב של פעמים על ידי שיוף השכבה העליונה, אך יש לזכור שכל חידוש כזה עולה כסף.

פרקט עץ נפוץ בשימוש בחדרי שינה וילדים ופחות במשרדים מכיוון שהוא דורש טיפול מסור, ורבים מעדיפים להניחו בחדרים שבהם ייחשף פחות לגורמים השוחקים את הרצפה, כמו תנועה רבה של אנשים ותנועת ריהוט. אין ספק שזה הפרקט המנצח מבחינת היופי, אך הוא אינו פרקטי עבור מי שמעוניין להניחו במשרד.

פרקט למינציה לחיים קלים יותר

 פרקט למינציה הוא הנפוץ ביותר בארץ והוא הפרקט המומלץ לאזור בשימוש קבוע כמו משרד. פרקט למינציה בעצם מדמה פרקט עץ, הוא הומצא בסוף שנות ה70, ובשנים האחרונות פיתוחים טכנולוגיים הקנו לו מראה יוקרתי ממש כמו של פרקט עץ אמיתי.

  • מחירו זול משמעותית לעומת מחיר פרקט עץ
  • הוא קל לניקוי ועמיד מאוד בפני נזקים כמו שריטות, מכות, תנועת ריהוט כבד וכתמים

אם כל זה לא מספיק כדי להחליט שזה הפרקט עליו חלמתם, דעו שניתן להשיג אותו כמעט בכל צבע שיכול לעלות על דעתכם – מה שיאפשר התאמה מושלמת לחלל המשרדי שלכם. עוד על פרקט למינציה תוכלו לקרוא כאן.

פרקט למשרד
מדורג 5 מ-11 הצבעות