פרקט לבן רוכשים אצל ארודור

במידה והחלטתם שאתם מעוניינים ברכישת פרקט ואתם מעוניינים להעניק לחלל ביתכם תחושה של מרחב, אין ספק כי הבחירה בפרקט לבן שכיום הוא הפרקט הנמכר ביותר היא הנכונה.

לבטח אתה שואל את עצמך וסקרן לדעת במה שונה פרקט לבן מפרקט סטנדרטי ואיך תוכל ליהנות מהפרקט על הצד הטוב ביותר ככל שניתן? הגעת למקום הנכון בו תקבל את כל התשובות לכל השאלות!

השאירו פרטים

ויועץ מקצועי יחזור אליכם!

מה זה פרקט לבן?

אז כפי שאמרנו, פרקט לבן הוא פרקט שקצת שונה מכל הפרקטים הסטנדרטיים אותם הכרתם עד היום, הפרקט עצמו יכול להיות פרקט למינציה, פרקט סינטטי או פרקט עץ.

פרקט לבן העשוי מלמינציה מגיעה בצבע זה ישירות מהמפעל ואילו פרקט עץ מגיע בגוון הטבעי וכאן בארץ צובעים אותו בצבע לבן.

איך לנקות פרקט לבן? ואיך שומרים על הצבע לאורך זמן?

כאשר קונים פרקט לבן התחושה היא שיהיה קשה מאוד לנקות אותו. ובכן הדבר הנכון שהוא נחשב כאחד הפרקטים הקלים לניקוי.

אם נחשוב על זה קצת יותר לעומק, על רכב בצבע שחור ישר רואים אבק ולכלוך ואילו על רכב בצבע לבן האבק והלכלוך פחות נראה לעין. כמו כן ישנם סוגים שונים של פרקט לבן: פרקט לבן משופשף, פרקט לבן מוברש, פרקט לבן חצי שקוף שבו רואים את המרקם הטבעי של העץ, פרקט לבן משולב בגוונים של אפור ועוד…

כמובן שתהליך התחזוקה אינו שונה במיוחד מתהליך תחזוקה וניקוי של פרקט רגיל, אף על פי שחובה עליכם להיות כל הזמן עם האצבע על הדופק, ולהיות בטוחים שאתם מבצעים את תהליך התחזוקה בצורה טובה ונכונה.

את הפרקט הלבן אסור בשום פנים ואופן לנקות בעזרת מים וכמו בכל פרקט, הדרך הטובה ביותר שיכולה להיות בעבורכם הינה בעזרת חומר ניקוי המיועד לפרקט אותו ניתן כמובן לרכוש בחברת ארודור פרקטים.

בין הטיפים אותם נוכל לתת לכם בשביל לנקות פרקט לבן אנו יכולים להמליץ לכם על ניקוי בעזרת מטאטא או שואב אבק עם מברשת מיוחדת לניקוי פרקטים. הדרך המומלצת ביותר לניקוי פרקט לבן ופרקטים בכלל הינה לטאטא את השטח ביסודיות ולאחר מכן להתיז חומר ניקוי המיועד לפרקטים ולעבור עליו בעזרת מוט הכולל פד לניקוי פרקטים. בחברת ארודור פרקטים תוכלו לקנות חומרי ניקוי מקצועיים שמהם תוכלו ליהנות מניקוי איכותי וטוב בשביל פרקט לבן, נקי ומצוחצח ממש כמו צבעו של השלג.

פרקט לבן
מדורג 5 מ-25 הצבעות