פרקט לבן – הבחירה המושלמת לבית שלכם

פרקט לבן הוא אחד הפרקטים הנמכרים ביותר כיום, מכיוון שהוא מתאים לצרכים של הבית הישראלי. צבעו הבהיר מסייע ליצור אשליה של מרחב גם בחללים קטנים.

פרקט לבן מעניק תחושת ניקיון אולטימטיבית משתי סיבות – הצבע הלבן, שמקושר אצלנו עם ניקיון באופן טבעי, וקלות התחזוקה והניקוי של פרקט באופן כללי, מאפשרים לו לתת את תחושת הניקיון המקסימלית.

בזכות גווניו הבהירים של הפרקט הלבן, הדירה מקבלת את כמות האור המקסימלית (בעיקר ביחס לפרקט כהה).

פרקטים לבנים קונים אצל ארודור

אם חשקה נפשכם בפרקט לבן, אנו מזמינים אתכם לאולם התצוגה של ארודור – פרקטים ושעם. כיבואנית ומשווקת פרקטים, ארודור מחזיקה מבחר רחב של פרקטים לבנים, במחירים משתלמים במיוחד. אצלנו תמצאו לא רק את הפרקט בגוון המושלם עבורכם אלא גם את פנל תואם מתוך מגוון רחב, וכמובן את שאר הרכיבים הנדרשים להתקנת פרקט עצמאית או על ידי מתקין פרקטים מקצועי, במחירים הטובים ביותר ובאיכות הגבוהה ביותר.

השאירו פרטים ויועץ מקצועי יחזור אליכם

מאיזה סוג פרקט ניתן לקבל פרקט לבן?

אז כפי שאמרנו, פרקט לבן הוא פרקט שקצת שונה מכל הפרקטים הסטנדרטיים אותם הכרתם עד היום, הפרקט עצמו יכול להיות פרקט למינציה (פרקט סינטטי) או פרקט עץ.

פרקט לבן העשוי מלמינציה מגיע בצבע זה ישירות מהמפעל ואילו פרקט עץ מגיע בגוון הטבעי וכאן בארץ צובעים אותו בצבע לבן.

ישנם סוגים שונים של פרקט לבן: פרקט לבן משופשף, פרקט לבן מוברש, פרקט לבן חצי שקוף שבו רואים את המרקם הטבעי של העץ, פרקט לבן משולב בגוונים של אפור ועוד…

איך לנקות פרקט לבן ואיך שומרים על הצבע לאורך זמן?

פרקט לבן נחשב כאחד הפרקטים הקלים לניקוי. תהליך התחזוקה אינו שונה במיוחד מתהליך תחזוקה וניקוי של פרקט רגיל. את הפרקט הלבן אסור בשום פנים ואופן לנקות בעזרת מים וכמו בכל פרקט, הדרך הטובה ביותר שיכולה להיות בעבורכם הינה בעזרת חומר ניקוי המיועד לפרקט אותו ניתן כמובן לרכוש בחברת ארודור פרקטים.

הטיפים לניקוי פרקט לבן כוללים ניקוי בעזרת מטאטא או שואב אבק עם מברשת מיוחדת לניקוי פרקטים. הדרך המומלצת ביותר לניקוי פרקט לבן ופרקטים בכלל הינה לטאטא את השטח ביסודיות ולאחר מכן להתיז חומר ניקוי המיועד לפרקטים ולעבור עליו בעזרת מוט הכולל פד לניקוי פרקטים.

בחברת ארודור פרקטים תוכלו לקנות חומרי ניקוי מקצועיים שמהם תוכלו ליהנות מניקוי איכותי וטוב כך שתוכלו להנות מפרקט לבן, נקי ומצוחצח ממש כמו צבעו של השלג.

פרקט לבן
מדורג 5 מ-25 הצבעות