יתרונות השימוש בגלילי שעם עבור תשתית לפרקטים:

 1. גלילי השעם מהווים מחסום אידיאלי נגד רעש – השעם ידוע בעולם כחומר הטבעי בעל כושר הבידוד האקוסטי הטוב ביותר על פני כדור הארץ, על ידי השימוש בגלילי השעם אנו מקטינים את רמת הדציבלים באופן משמעותי ומשפרים את איכות חיינו ומשפחתנו.
 2. מחסום אידיאלי נגד חום וקור – שעם הינו חומר טבעי בעל כושר בידוד תרמי טוב ביותר. ע"י השימוש בגלילי השעם נוצר חיסכון בצריכת האנרגיה לקירור או חימום הבית ונוצרת הרגשת נוחות.
 3. על פי מחקרים שבוצעו, ההשקעה בבידוד תרמי באזורים חמים או קרים במיוחד, מוחזרת תוך כמה שנים בודדות – מאחר שהבידוד מקצר את הזמן שבו נדרש חימום או קירור הבית. בנוסף הבידוד משפר הנוחות בבית, גם בתקופות שבהן לא צריך לחמם או לקרר.
 4. השימוש בגלילי שעם מקטין את הסבירות להתהוות העיבוי וע"י כך מאריך את חייו.
 5. כאשר יש רטיבות כגון לחות או נזילת מים מתחת לפרקט, השעם סופג את הרטיבות ועדיין אינו מאבד מכושר הבידוד ושומר על הפרקט מעובש ופטריות.
  לדוגמא: פקק יין משעם יכול במשך מאות שנים לאטום נוזלים ועדיין הוא אינו מאבד מכושר הבידוד שלו ומאפשר העברת חמצן לתוך הבקבוק.
 6. גלילי השעם עומדים בתקן המחמיר ISO 7322  ודרוג אש ברמה B1
 7. גלילי השעם ידידותיים לסביבה ומומלצים על ידי הארגונים הירוקים ברחבי העולם.
 8. לגלילי השעם יש אורך חיים בלתי מוגבל.
 9. גלילי השעם דוחים מכרסמים.
 10. גלילי השעם קלים מאוד להתקנה.
השאירו פרטים ויועץ מקצועי יחזור אליכם

במידה ואתם מעוניינים לרכוש פרקט מומלץ ליצור איתנו קשר. חברת ארודור מייבאת פרקטים ותשתית לפרקטים בבלעדיות ומשווקת אותם  לספקי פרקטים ולחנויות פרקטים בכל רחבי הארץ. כמו כן, תוכלו להשיג בחברת ארודור מחירים מוזלים במיוחד ולקבל המלצות בבחירת פרקט.