פרקט גרמני, איכות תוצרת גרמניה ורעיונות מכל העולם.

חברת KRONO – ORGINAL הינה חברה גרמנית הקיימת מעל 100 שנה ונחשבת לחברה המובילה בעולם בייצור פרקט למינציה איכותי.

מפעל הייצור של החברה נחשב לאחד מהגדולים ומהמשוכללים בעולם. שטח המפעל שווה בשטחו ל – 50 מגרשי כדורגל. תהליך היצור במפעל מבוצע ע"י רובוטים משוכללים ובקרה איכותית. חברת קרונו מעסיקה מעל 11,000 עובדים ברחבי העולם ומשווקת את מוצריה ליותר מ 90 מדינות.

השאירו פרטים

ויועץ מקצועי יחזור אליכם!

אחריות: כל ציפויי הרצפה שלKrono Original עוברים סדרות של מבחנים קפדניים על מנת לעמוד בתקני האיכות הבינלאומיים, וזאת הסיבה שאנו מעניקים לך אחריות נרחבת לכל מוצר שלנו. אתה יכול להיות סמוך ובטוח כי לא משנה באיזה סוג רצפת פרקט תבחר, יהיה קל ביותר לתחזקו והוא יעניק לך הנאה במשך שנים רבות.

עמידות נגד כתמים וסימני עקבות: לא משנה מה תשפוך, בין אם זה יין אדום, שמן או ריבה, אל תילחץ, ניתן להסיר זאת בקלות.רצפות פרקט של Krono Original עמידים גם לחיכוך והוכח כאחד מציפוי הרצפה הזמינים העמידים ביותר. גם ריהוט כבד לא ישאיר סימני עקבות.
השתמש ברפידות לבד, וודא שכיסאות עם גלגלים יותקנו עם גלגליות רכות. קל להתקנה: מערכת טווין קליק שלKrono Original תוכננה במיוחד לעשות את ציפוי הרצפה שלך קל ונוח להתקנה ככל האפשר.

בעזרת טווין קליק, פרופיל הנקישה ופרופיל החריץ, מאפשרים התקנה קלה ומהירה בעזרת כלים מינימליים וללא סיבוכים. מולכיות מובטחת: כולנו התנסנו בזעזוע חשמלי שגרם אי נעימות בנגיעה בידית דלת או בשימוש במכשיר חשמלי בבית, כך בוודאי ינעם לך לשמוע כי יש פיתרון.

ציפוי הרצפה אנטיסטאטי שלKrono Original מאגד שכבה חדשנית היישר מתחת לשכבת העיצוב, המספקת הגנה מושלמת כנגד זעזועים חשמליים בלתי נעימים.

האנטיסטאטיות מובנת בציפוי הרצפה ומובטחת לכל אורך חייה. בנוסף ציפויי רצפות אלה אינם מושכים אבק ולכלוך באופן הרגיל, ולכן קל מאוד לשמור אותם נקיים. ספיגת קולות: השיטה הייחודית שלנוS.A.S היא שכבה דקה במיוחד המורכבת מחומרים בטכנולוגיה גבוהה.S.A.S + מפחיתה קול, תהודות ורטט החוזרים בתוך החדר בשיעור בלתי יאמן של 50%, וקולות המשודרים לחדר בשיעור של 30%.

מאחר וציפוי S.A.S מכסה את מלוא הלוח והחיבורים מוגנים, נמנעת כל תנועה או פתיחה בין הלוחות. כך שאם אתה חושב על ציפוי הרצפה באזור של בלאי כבד, דוגמת חדר ילדים או מרחב משרדי, ציפויי רצפות S.A.S יעמדו בקלות כנגד כל המפגעים.

אך רק במקרה ואינך משוכנע עדיין, S.A.S הועמד במבחן לעומת ציפויי רצפות אחרים ועלה עליהם מבחינת ספיגת קולות ועמידות כנגד פגיעה וכן נמצא כמוליך החום הטוב ביותר.