פרקטים

פרקטים
רוצים פרקט ? מבולבלים מרוב האפשרויות המוצעות ? אפשר להתחיל לחייך , להימנע מטעויות ולקנות ללא סיכון ופחד. בואו ותקבלו את ההצעה שאי אפשר לסרב לה !!!
ארודור - רצפת פרקט

עכשיו קונים פרקט ללא סיכון:
חיסכון במחיר - כתב התחייבות למחיר הזול ביותר בארץ, קונים ישירות מהיבואן וללא פערי תיווך (יד-ראשונה).
איכות -חברת ארודור מייבאת את הפרקטים הטובים ביותר ולאחר שעברו בדיקות איכות קפדניות ביותר.
שרות - שרות אישי, אלפי לקוחות מרוצים שלנו יעידו על -כך.
שלם וקח - ישירות ממחסני היבואן.
אפשרות להתקנה עצמית - סרטון הדרכה + תמיכה מקצועית.
אחריות - כלקוחותינו אנו מעניקים לכם אחריות נרחבת למוצרי החברה.

ממתינים לצלצול שלך - לחץ כאן !!!

רצפת פרקט - KRONO


חברת KRONO נחשבת לחברה המובילה בעולם לייצור פרקטים.
 אחריות:  כל ציפויי הרצפה של Krono Original  עוברים סדרות של מבחנים קפדניים על מנת לעמוד בתקני האיכות הבינלאומיים, וזאת הסיבה שאנו מעניקים לך אחריות נרחבת לכל מוצר שלנו. אתה יכול להיות סמוך ובטוח כי לא משנה באיזה סוג רצפת פרקט תבחר, יהיה קל ביותר לתחזקו והוא יעניק לך הנאה במשך שנים רבות.
עמידות נגד כתמים וסימני עקבות: לא משנה מה תשפוך, בין אם זה יין אדום, שמן או ריבה, אל תילחץ, ניתן להסיר זאת בקלות.רצפות פרקט של Krono Original עמידים גם לחיכוך והוכח כאחד מציפוי הרצפה הזמינים העמידים ביותר. גם ריהוט כבד לא ישאיר סימני עקבות. השתמש ברפידות לבד, וודא שכיסאות עם גלגלים יותקנו עם גלגליות רכות.
קל להתקנה: מערכת טווין קליק של Krono Original תוכננה במיוחד לעשות את ציפוי הרצפה שלך קל ונוח להתקנה ככל האפשר. בעזרת טווין קליק, פרופיל הנקישה ופרופיל החריץ, מאפשרים התקנה קלה ומהירה בעזרת כלים מינימליים וללא סיבוכים.
מולכיות מובטחת: כולנו התנסנו בזעזוע חשמלי שגרם אי נעימות בנגיעה בידית דלת או בשימוש במכשיר חשמלי בבית, כך בוודאי ינעם לך לשמוע כי יש פיתרון.ציפוי הרצפה אנטיסטטי של Krono Original מאגד שכבה חדשנית היישר מתחת לשכבת העיצוב, המספקת הגנה מושלמת כנגד זעזועים חשמליים בלתי נעימים. האנטיסטטיות מובנת בציפוי הרצפה ומובטחת לכל אורך חייה. בנוסף ציפויי רצפות אלה אינם מושכים אבק ולכלוך באופן הרגיל, ולכן קל מאוד לשמור אותם נקיים.
ספיגת קולות: השיטה הייחודית שלנו S.A.S היא שכבה דקה במיוחד המורכבת מחומרים בטכנולוגיה גבוהה. S.A.S+ מפחיתה קול, תהודות ורטט החוזרים בתוך החדר בשיעור בלתי יאמן של 50%, וקולות המשודרים לחדר בשיעור של 30%. מאחר וציפוי S.A.S מכסה את מלוא הלוח והחיבורים מוגנים, נמנעת כל תנועה או פתיחה בין הלוחות. כך שאם אתה חושב על ציפוי הרצפה באזור של בלאי כבד, דוגמת חדר ילדים או מרחב משרדי, ציפויי רצפות S.A.S יעמדו בקלות כנגד כל המפגעים. אך רק במקרה ואינך משוכנע עדיין, S.A.S הועמד במבחן לעומת ציפויי רצפות אחרים ועלה עליהם מבחינת ספיגת קולות ועמידות כנגד פגיעה וכן נמצא כמוליך החום הטוב ביותר.
סימולאטור   
סרטון התקנת פרקט

פרקטים KRONOTEX - רצפות פרקט

Kronotex נחשבת לאחת החברות הגדולות בעולם לייצור פרקטים, מקום מושבה של החברה הוא בגרמניה והיא מייצרת כבר שנים רבות פרקטים באיכות גבוהה מאוד.
לרשותכם סימולאטור לבחירת הפרקט: סימולאטור גלגלים ומחליקים להגנה ושמירה על רצפת הפרקט.

גלגלים ומחליקים לשמירה על הפרקט:

מונע שריטות ושחיקה
ניתן לגרור את הרהיטים בקלות וללא רעש (עד 500 ק"ג)

חומרי ניקוי לפרקטים

משפחת Bona Floor Care כוללת מוצרים המאפשרים לשמור על המראה הנהדר של הפרקטים לאורך שנים. מדריך התחזוקה של Bona Floor Care כולל את כל המידע על אופן השימוש במוצרים לצד עצות בסיסיות לשמירה על הרצפה ולטיפוח שלה.
תרסיסים לניקוי רצפות עץ,שעם, ולמינציה 1 ל', (ניתן להשיג מיכל מילוי חסכוני של 4 ל').
ראש אחיזה מיוחד עם מוט המתפרק לשלושה מקטעים, ראש מסתובב המקל על התמרון והופך  אותו לכלי הניקוי האידיאלי לרצפות בשטח גדול או למקומות שהגישה אליהם קשה (תחת רהיטים או בפינות צרות).